Hakkımızda

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

Henüz başladığımız yayın hayatımızda, sizlerle birlikte olabilme heyecanı içindeyiz. Yayınevi olarak; geleceğimizin teminatı, yarınlarımız olan çocuklarımız için güzel şeyler yapma telaşı ve mutluluğunu yaşıyoruz. Aynı zamanda da Atatürk’ün, veciz sözünde belirttiği gibi yeni neslin, sizlerin eseriniz olacağına yürekten inanıyoruz.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

Dev eserler vermek için karıncalar gibi çalışmak gerekir. Gerçek ilerleme ilerici olmaktan değil, ilerliyor olmaktan meydana gelir. Bu veciz sözleri hepimiz biliyoruz. İşte belirtilen noktalardan hareketle, 2015 - 2016 eğitim - öğretim yılında birlikte olmayı umarak yola çıkıyoruz. Sitemizde, hazırlamakta olduğumuz ürünlerimizin kapaklarını, detaylı içeriklerini ve diğer özelliklerini görebilirsiniz. Kitaplarımız, tatillerinizi bitirip okullarınıza döndüğünüzde öğretmenler odalarında veya kitapçılarınızda sizleri bekliyor olacak.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

İyinin de iyisi, güzelin de güzeli olduğunu biliyoruz. Amacımız, iyiler ve güzeller arasında yer alabilmek ve siz değerli eğitimciler tarafından aranılan ürünler hazırlayabilmektir. Bu doğrultuda görüş ve önerilerinizi bekler; öneri ve görüşlerinizin uzman eğitimci arkadaşlarımızca değerlendirilip kitaplarımız için gerekli olan dersler çıkarılarak öğrencilerimizin kolayca yararlanabileceği ürünleri hayata geçirmeyi sağlamaya özen göstereceğimizi bilmenizi isteriz. Yeni başlayan, okula yardımcı yayınlar hazırlama yolculuğunda kendimize iyi yolculuklar dilerken; siz değerli öğretmen arkadaşlarımıza, sevgili öğrencilerimize ve kıymetli velilerimize başarılı, mutlu ve esenlik dolu nice eğitim - öğretim yılları geçirmenizi dileriz. Saygılarımızla..